MASTAURA YA ÖZGÜ ÜRÜNLER
Site Haritası
Takvim
İNCİRİN HAMİLELİKTE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLDUĞUNU BİLİYORMUSUNUZ HAMİLELİKTE İNCİR TÜKETMEK İÇİN 10 NEDEN.

hamile bir kadın için 10 neden

1.. Herhangi bir diğer ortak meyve veya sebze daha yüksek bir genel mineral profili var İncir.  Bunlar sağlıklı bir hamilelik için kalsiyum, demir, potasyum ve çinko, temel besinlerin, özellikle yüksek.

2.  Incirin yüksek potasyum içeriği, bu nedenle kan basıncı ve hipertansiyon, preeklampsi, tehlikeli bir hamilelik durumu ile ilgili kontrol etmek için yardımcı olabilir.

3.Yakından incir mineral içeriği anne sütünde benzemektedir!

4. İncir herhangi bir ortak meyve yüksek lif içeriği.  Hem de çözünmez ve çözünür lif açısından zengin, gerçekten hamilelik sırasında çok sık kabızlık hafifletmek için yardımcı incir.

5.  Aynı zamanda sindirim, hamilelik sırasında doğal olarak yavaşlar yardımcı bir proteolitik enzim içerir İncir.

6. . İncir yüksek alkali ve bu nedenle, alkalize kaldırıma istek yardımcı olduğu gösterilmiştir. Bu, sağlıklı bir hamilelik diyeti sabote bu az daha sağlıklı çağrısı kontrolü yardımcı olabilir.

7.. B6 vitamini, uzun yararlı olduğu düşünülmektedir yüksek olan incir sabah bulantıları hafifletilmesi .

8. Terapötik incir yaprakları bile onları sindirerek, diyabetik hastalarda insülin ihtiyacını azaltır ve hatta ortadan kaldırmak için gösterilmiştir. Bu nedenle, onları sindirerek gestasyonel diyabet bir durumda kontrol etmek veya önlemek için yardımcı olabilir.  Sabah bulantıları ruh hali - Ayrıca, kan şekeri düzeyini dengelemek için bu yeteneğini bir bütün ana semptomları hafifletmek için yardımcı olacaktır.

9. Kurutulmuş fetusun optimal gelişimi için gerekli olan Omega-3 yağ asitleri, önemli miktarda incir. Tüketmek bol bol Omega-3, gebelik sırasında da ön vadeli işgücü ve prematüre doğum, düşük bir insidansı ile ilişkilidir.

10.  Psoralenler, incir bulunan bir kimyasal, birçok cilt pigmentasyon sorunları tedavi etmek için kullanılır oldu ve melazma, "hamilelik maskesi" önlemede faydalı olabilir. 

 

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      64768 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ürünlerimiz 3 kg Ambalajlar HalindeZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret160591
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.74904.7681
Euro5.47955.5014
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 27° 15°
Saat